Szkolenia i konsultacje

Oferujemy szkolenia z zakresu kultur Bliskiego Wschodu. Na życzenie przygotowujemy ofertę dostosowaną do potrzeb firm i szkół.

Szkolenia dla firm

Nasze szkolenia dla firm skupiają się na umiejętnościach miękkich istotnych w nawiązywaniu kontaktów międzykulturowych. Celem jest przekazanie wiedzy i kompetencji potrzebnych, by zrobić dobre wrażenie na kontrahentach z krajów Bliskiego Wschodu. Korzystając z naszego doświadczenia podpartego również edukacją uniwersytecką, chcemy przekazywać właścicielom, menedżerom i pracownikom firm zdolności, które ułatwią im pracę i pomogą w budowaniu lepszych relacji z współpracownikami i klientami.

Skupiamy się na wadze aspektu religijnego w biznesie, kwestiach dietetycznych, komunikacji interpersonalnej

Szkolenia dla szkół

Szkolenia dla szkół skupiają się na przekazaniu różnic kulturowych między Europą a Azją i wyjaśnieniu genezy tych różnic. Skupiają się na podstawowych wiadomościach o islamie i judaizmie, kulturze, tradycjach kulinarnych, strojach i mniejszościach. Pokazujemy także podstawy języków hebrajskiego i arabskiego, aby zainteresować uczniów nauką. Celem szkoleń jest budowanie zrozumienia innych kultur i zwalczanie uprzedzeń.

Konsultacje

Oferujemy także konsultacje dla osób nawiązujących kontakty z Bliskim Wschodem. Chętnie pomożemy w przygotowywaniu spotkań i przeszkoleniu w zakresie etykiety, kultury i innych kwestii pomocnych w pracy z partnerami z Azji. Ofertę przygotowujemy indywidualne, dostosowując ją do potrzeb klientów.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@stosunkowobliskiwschod.pl